Гербіцид Перун 100 мл, Сімейний Сад

92,00 грн
Наявність: В наявності
SKU:
2306

Гербіцид Перун 100 мл - грунтовий системний гербіцид для боротьби з однорічними бур’янами

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

  • - оплата при отриманні товару
  • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Гербіцид Перун 100 мл знімає проблему просапування та необхідність в додаткових обробках гербіциду, так як має досить тривалий період захисної дії до 12 тижднів. Перун має безпечну діючу речовину та високу селективність препарату, за періо вегетації культури він повністю розкладається у ґрунті. Гербіцид можна використовувати до сходів, до посіву або одночасно з посівом культури.

Гербіцид Перун дієвий проти однорічних дводольних та злакові бур'яни. Визнано ефективний проти гірчиці польової, редьки дикої, лободи, щириці, портулаку, зірочника, пасліна чорного, мишія, пирію, осоту, череди. Перун знищуючи бур’яни в момент їх проростання або протягом 4 – 7 днів при застосуванні після появи їх сходів, в залежності від погодних умов.

Для забезпечення цілісність гербіцидного екрану та ефективність дії після обробки гербіцидом не проводьте одразу міжрядні культивації. В умовах посухи (менше 5 мм вологого шару) корисно загортання ґрунтового гербіциду на глибину 2-3 см після внесення. Максимальний ефект при післясходовій обробці досягається тоді, коли обприскування проводять не пізніше фази 2-3 листків бур’янів. На легких ґрунтах – застосовуйте препарат по нижчій нормі, на важких (високо гумусних) – збільшуйте норму витрат до максимальної.

Ґрунтові гербіциди застосовують в основному на посівах дводольних просапних, овочевих культур, картоплі (на ділянках, де поширені переважно однорічні бур’яни).

 

Характеристики
Виробник Сімейний Сад, Україна
Діючі речовини Прометрин, 500 г/л
Класифікація ВООЗ III клас (помірно токсичний)
Препаративна форма розчинний концентрат (РК)
Упаковка 100 мл пляшка
Норми витрати 20-40 мл на 5 л води на 1 сотку
Кількість обробок 1
Період застосування обприскування ґрунту до посіву культур, одночасно з висіванням або до появи сходів (морква – у фазі 2-х справжніх листків культури)
Період захисної дії до 12 тижнів
Шкідливий об'єкт Однорічні дводольні та злакові бур'яни. Визнано ефективний проти гірчиці польової, редьки дикої, лободи, щириці, портулаку, зірочника, пасліна чорного, мишія, пирію, осоту, череди
Оброблювані культури Морква, квасоля, горох, картопля, соняшник, кукурудза, соя
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Гербіцид Перун 100 мл, Сімейний Сад
Ваша оцінка

Також купують