Органічне добриво Ізабіон 20 мл, Syngenta

Рейтинг:
100% of 100
27,50 грн
Наявність: В наявності
SKU:
1779

Органічне добриво Ізабіон - це нове сучасне біологічне добриво тваринного походження.

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

 • - оплата при отриманні товару
 • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Органічне добриво Ізабіон 20 мл -  біологічне добриво тваринного походження, що складається з повного спектра необхідних для швидкого росту й розвитку рослини амінокислот і пептидів, на синтез яких вона не витрачає додаткової енергії. У результаті застосування препарату збільшується продуктивність і покращується якість урожаю, значно підвищується стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища.

Ізабіон має наступні переваги: 

 1. Амінокислоти тваринного походження краще засвоюються і швидше проникають у тканини рослини.
 2. Діє миттєво завдяки вільним амінокислотам.
 3. Зареєстровано для листкового й кореневого підживлення.
 4. Діє одночасно на приживлюваність рослин, збільшення кількості й покращення якості продукції та є найшвидшим антистресантом для рослини при будь-яких стресах.
 5. Найконцентрованіший з усіх аналогічних продуктів.
 6. Покращує запилення і зав’язування плодів.
 7. Неперевершена дія на відновлення рослин після стресових ситуацій (морози, засуха, градобій).

 

Рекомендації по застосуванню

Ізабіон застосовують на плодових культурах (перед цвітінням, на початку утворення плодів, у фазу розміру плоду, як волоський горіх), на винограді (перед цвітінням, на початку утворення ягід та при зміні кольору ягід), капусті (після укорінення розсади, на початку формування головок), цибулі (на початку утворення цибулин, при зміні кольору покривних лусок при дозріванні), буряку і моркві (у фазі 3–5 листків, на початку інтенсивного росту коренеплодів) та інших культурах. 

Застосування:

 1. Троянди відкритого грунту: Позакореневе підживлення в період вегетації (перше — початок росту пагонів, друге — через 14 діб); 3,0–5,0 л/сотку.
 2. Троянди закритого грунту: Кореневе підживлення в період вегетації (перше — початок росту пагонів, друге — початок інтенсивного росту пагонів, через 7 діб, наступне — через 14 діб); 3,0–4,0 л/сотку.
 3. Гвоздика відкритого грунту: Позакореневе підживлення в період вегетації (перше — початок росту пагонів, друге — через 15 діб); 3,0–5,0 л/сотку.
 4. Гвоздика закритого грунту та томати відкритого грунту: Кореневе підживлення в період вегетації (перше — після висадки на постійне місце, наступні — через 15 діб); 3,0–4,0 л/сотку. Позакореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — формування плодів); 2,0–5,0 л/сотку.
 5. Томати закритого грунту: Кореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — період бутонізації, третє — формування плодів): 3,0–5,0 л/сотку.
 6. Огірки відкритого грунту: Позакореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — через 15–20 діб); 2,0–5,0 л/сотку.
 7. Огірки закритого грунту: Кореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — період бутонізації, третє — формування плодів); 2,0–5,0 л/сотку.
 8. Виноград: Позакореневе підживлення в період вегетації (перше — перед цвітінням, друге — фаза «ягода-рисина», третє — перед змиканням ягід у гроні); 2,0–3,0 л/сотку.
 9. Сади: Позакореневе підживлення в період вегетації (перше — перед цвітінням, друге — перед червневим осипанням плодів, третє — початок достигання плодів); 2,0–3,0 л/сотку.
 10. Картопля: Позакореневе підживлення в період вегетації (перше — висота рослин 10–15 см, друге — через 15 діб, третє — на початку інтенсивного формування бульб); 2,0–5,0 л/сотку.
Характеристики
Виробник Syngenta, Швейцарія
Тип добрива Органічне
Призначення добрива універсальне, для квітів, для декоративних рослин, для картоплі і корнеплодів, для овочів, для ягід і фруктів
Склад. % 625 г/лАмінокислот і пептидів
Загальні норми внесення - кореневе підживлення 3,0–4,0 л/сотку
Загальні норми внесення - позакореневе внесення 3,0–4,0 л/сотку
Фасовка 20 мл
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Органічне добриво Ізабіон 20 мл, Syngenta
Ваша оцінка