Гербіцид Дабл Трай 100 мл, Сімейний Сад

166,50 грн
Наявність: В наявності
SKU:
1596

Гербіцид Дабл Трай 100 мл - системний досходовий гербіцид для зупинення проростання бур’янів у посівах овочевих, баштанних, зернових, бобових культур.

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

  • - оплата при отриманні товару
  • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Гербіцид Дабл Трай 100 мл з діючою речовиною метолахлор, 960 г/л - грунтовий гербіцид, яком обробляють землю (до появи культур). Дабл Трай потрапивши на грунт формує гербіцидовий екран і в момент проростання бур’янів діюча речовина гербіциду проникає у середину тканин рослини шилець (сходів злакових бур’янів) та сім’ядоль (дводольних)  гальмує розвиток і поділ клітин, порушуючи ліпідний обмін. В результаті проростаючі бур’яни зупиняють ріст і гинуть в момент проростання. Високий період захисної дії препарату, дозволяє збільшити інтервал між обробітками та не допустити засмічення посівів бур’янами, які пізно зійшли.

Одночасно ґрунтова волога з частиною препарату поступово проникає в глибші шари грунту, всмоктується в кореневу систему бур’янів і переміщується вгору до точок впливу препарату.

Викорисатання Гербіциду Дабл Трай дозвроляє відстрочити появу бур’янів на 20-35 днів і ахистити сходи культури в найбільш уразливий період. У бур’янів немає шансів вирости та розвинутись (затінити сходи, забрати вологу та сонячну енергію, тощо) у найкритичніші періоди росту та формування «сили» культурних рослин.

 

Рекомендації по використанню

Період застосування: обприскування ґрунту до, одночасно з чи після висівання насіння, але до появи сходів культур

Під час вирощування розсади томатів, капусти, перцю препарат потрібно застосовувати до висаджування розсади.

Для розширення спектра контрольованих бур’янів у посівах соняшнику, кукурудзи, картоплі рекомендується застосовувати бакову суміш: Дабл Трай (20 мл/с) + Перун (20 мл/с).

На вільних від культур ділянках, якщо бур’яни вже проросли, рекомендовано (за 2 тижні до висаджування / посіву) застосовувати суміш препарату Дабл Трай із неселективним гербіцидом Напалм Форте. В суміші з бетанальною групою гербіцидів (препарат Бетагард) контролює повитицю в посівах буряків. У посухостійких умовах рекомендовано неглибоке загортання (до 5 см) препарату в ґрунт.

Характеристики
Виробник Сімейний Сад, Україна
Діючі речовини метолахлор, 960 г/л
Класифікація ВООЗ III клас (помірно токсичний)
Препаративна форма концентрат, що емульгується (КЕ)
Упаковка 100 мл пляшка
Норми витрати 40 мл на 8 л води на 2 сотки
Кількість обробок 1
Період застосування обприскування ґрунту до, одночасно з чи після висівання насіння, але до появи сходів культур
Період захисної дії до 2 місяців
Шкідливий об'єкт Однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни, серед яких: мишій, просо, грицики, портулак, лобода, паслін, ромашка, дурман, амброзія, щириця, інші
Оброблювані культури Овочеві культури (картопля та інші пасльонові, бахчеві культури, капуста, квасоля, горох), соняшник, кукурудза, буряки
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Гербіцид Дабл Трай 100 мл, Сімейний Сад
Ваша оцінка

Також купують