Протруйник Тирана 50 мл, Сімейний Сад

Рейтинг:
100% of 100
136,00 грн
Наявність: В наявності
SKU:
1595

Протруйник Тирана 50 мл - просто додай води, протруйник двокомпонентний для захисту овочевих культур, квітів, дерев та кущів.

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

  • - оплата при отриманні товару
  • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Протруйник Тирана 50 мл - протруйник двокомпонентний для захисту овочевих культур, квітів, дерев та кущів. Використовується для завчасного протруювання за 2-3 тиждні та замочування - на 2 години перед висаджуванням / сівбою. Тирана - готова до застосування композиційна суміш фунгіцидного та інсектицидного компонентів для захисту культур від шкідників та хвороб від посіву до найбільш критичних посходових періодів. Просто дойте води і збільшіть Ваші шанси на достойний врожай.

При посадці картоплі враховуйте, що якщо Ваше насіння містить вірусну, грибну чи бактеріальну інфекцію, то одноразовий розріз хворої (з бактеріальною інфекцією, наприклад ризоктоніозом) бульби заражає 50 здорових бульб, а що стосується збудника кільцевої гнилі, то одна хвора бульба заражає 30-40 здорових картоплин. Різоктоніоз, або чорна парша, вражає насіннєві бульби і паростки в сховищах, сходи картоплі у полі, стебла, коріння і бульби нового врожаю. Хвороба шкідлива при всіх формах її прояву. Захворювання особливо шкодить паросткам бульб в період після посадки: затримується поява сходів, бульби дають ослаблені пагони або взагалі гинуть, не утворюючи сходів. Ослаблені рослини, що зійшли, погано ростуть, кількість основних пагонів зменшується, посадки зріджуються.

Протруйник Тирана поєднує в собі переваги препаратів фунгіцидної дії (проти хвороб) та інсектицидів (проти грунтових і наземних шкідників). Після посадки чи посіву завдяки грунтовій волозі частково виділяються діючі речовини препарату, які формують навколо насіння чи бульби захисну зону. Завдяки системним властивостям інсекто-фунгіцид забезпечує надійний захист кореневої системи або насіння, повний захист сходів культури від шкідників і хвороб з моменту посіву (висадки) до періоду зміцнілості рослин, мінімальна екологічне навантаження (завдяки скороченню кількості обробок по «листу» культури).

Дві діючі речовини Протруника імідаклоприд 280 г/л + тіабендазол 80 г/л працюють:

  1. Імідаклоприд - від шкідників, системний інсектицидний компонент, відноситься до класу неонікотиноїди. Препарат діє на нервову систему комах, блокуючи передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептора постсинаптичної мембрани, що призводить до паралічу і загибелі шкідників. Унікальний механізм дії (дія на нерви або постійне нервове збудження комах) – є додатковою перевагою інсектицидного компоненту – до компоненту відсутня стійкість у комах-фітофагів, адже до збудження нервів не можливо звикнути.
  2. Тіабендазол - від хвороб, системний фунгіцидний компонент класу бензимідазоли. На біохімічному рівні тіабендазол порушує процес поділу ядра, гальмує репродуктивну здатність грибів (ділення клітин, розвиток ростових трубочок, формування апресорій, ріст міцелію), викликаючи загибель патогенів.

Рекомендації по застосуванню

Використовується для захисту від листогризучих, сисних та ґрунтових шкідників, а також хвороб сходів та молодих культур (ризоктоніозу, борошнистої роси, фузаріозу, сріблястої парші, гнилей - білої, сірої, фузаріозної

Протруювання бульб картоплі - 15 мл на 0,3–0,4 л води на 30 кг бульб.

Замочування / полив насіння овочів і квітів, коріння розсади, дерев та кущів - 3 мл на 1 л води на 1 кг цибулин чи кореневищ.

Крапельний полив або полив під корінь:15 мл на 10 л води

Період застосування: протруювання перед сівбою або завчасне протруювання (за 2–3 тижні); замочування – на 2 години перед висаджуванням / сівбою.

Захисна дія – 6 тижнів (жуки, попелиці); проти дротяників, хрущів та хвороб культур – протягом періоду вегетації.

Характеристики
Виробник Сімейний Сад, Україна
Діючі речовини імідаклоприд 280 г/л + тіабендазол 80 г/л
Вид дії Системний
Класифікація ВООЗ III клас (помірно токсичний)
Препаративна форма концентрат суспензії (КС)
Упаковка 50 мл пляшка
Норми витрати 15 мл на 0,3–0,4 л води на 30 кг картоплі; 3 мл на 1 л води на 1 кг цибулин чи кореневищ
Кількість обробок 1
Період захисної дії 6 тижнів (жуки, попелиці); проти дротяників, хрущів та хвороб культур – протягом періоду вегетації
Період застосування протруювання перед сівбою або завчасне протруювання (за 2–3 тижні); замочування – на 2 години перед висаджуванням / сівбою
Шкідливий об'єкт листогризучі, сисні та ґрунтові шкідники, а також хвороби сходів та молодих культур (ризоктоніозу, борошнистої роси, фузаріозу, сріблястої парші, гнилей - білої, сірої, фузаріозної)
Оброблювані культури бульби картоплі, насіння овочів та квітів, коріння (в т.ч. розсади), а також полив під корінь (або крапельний полив)
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Протруйник Тирана 50 мл, Сімейний Сад
Ваша оцінка

Також купують