Гербіцид грунтовий Оскар Преміум 400 мл, ALFA Smart Agro

280,00 грн
Наявність: В наявності
SKU:
6581

Гербіцид грунтовий Оскар Преміум - новий двокомпонентний ґрунтовий гербіцид системної дії проти однодольних та дводольних бур’янів

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

  • - оплата при отриманні товару
  • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Гербіцид грунтовий Оскар Преміум 400 мл, ALFA Smart Agro - новий двокомпонентний ґрунтовий гербіцид системної дії проти однодольних та дводольних бур’янів

Гербіцид грунтовий Оскар Преміум має наступні переваги:

  • Препарат має виключно м’яку дію на культурні рослини.
  • Висока ефективність проти однорічних злакових та ряду найважливіших дводольних бур’янів.
  • Синергізм двох діючих речовин забезпечує тривалий захист культури – впродовж 6-8 тижнів.
  • Не впливає на наступні культури у сівозміні.

Діюча речовина тербутилазин є системною, відноситься до хімічного класу триазинів. Тербутилазин поглинається корінням проростаючих або вже пророслих бур’янів, в подальшому блокує транспорт електронів у клітинах (порушує процес фотосинтезу), що веде до загибелі рослини. Під час посухи тербутилазин утворює більш стійку захисну плівку, ніж інші діючі речовини. Діюча речовина пропізохлор – системна, відноситься до хімічного класу хлорацетамідів. Пропізохлор поглинається корінням та проростаючими паростками бур’янів, пригнічує поділ клітин шляхом блокування синтезу білка у чутливих рослин. Вплив цих двох діючих речовин на бур’яни є незворотнім.

 

Рекомендація по застосуванню

Найкращий спосіб застосування – відразу після посіву, до появи сходів культури. Оптимальні умови – випадання дощу або зрошення після обприскування (10-15 мм). Ґрунт повинен бути дрібногрудкуватий – великі грудки та велика кількість рослинних решток збільшують площу поглинання препарату і зменшують ефективність внесення. При застосуванні по сходах бур’янів найбільш сприятлива фаза у однорічних злакових – перша пара листків, у двосім’ядольних – фаза сім’ядоль. Не допускати переростання злакових та дводольних бур’янів до фази більше 2-х справжніх листків. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі під час проведення внесення препарату. Після внесення препарат створює «екран» в поверхневому шарі ґрунту, що дозволяє контролювати проростаючі бур’яни протягом 6-8 тижнів.

Соняшник: Оскар преміум дієвий проти однорічних злакових та дводольних бур’янів 35-40 мл на 3-5 л води на 1 сотку, обприскування ґрунту до посіву, після посіву але до сходів культури, максимальна кількість обробок: 1.

Кукурудза: Норма витрати препарату 35-40 мл на 3-5 л води на 1 сотку, обприскування ґрунту до посіву, після посіву або по сходах у фазах 3-5 листків у культури (не більше 2-х справжніх листків у бур’яну), максимальна кількість обробок: 1.

Планується реєстрація використання на посівах сої, картоплі, нуту, гороху, норме витрати препарату 32-40 мл на 3-5 л води на 1 сотку, обприскування грунту після посіву чи посадки, але до появи сходів культури. При застосуванні на легких (слабогумусних) ґрунтах норму рекомендується зменшити до 32-35 мл на 1 сотку.

Характеристики
Виробник ALFA Smart Agro, Україна
Діючі речовини Пропізохлор, 450 г/л + тербутилазин, 215 г/л
Класифікація ВООЗ III клас (помірно токсичний)
Препаративна форма концентрат, що емульгується (КЕ)
Норми витрати 35-40 мл на 3-5 л води на 1 сотку
Кількість обробок 1
Період застосування Обприскування ґрунту до посіву, після посіву але до сходів культури
Вид дії Вибіркової дії
Період захисної дії до 2 місяців
Шкідливий об'єкт Однорічні злакові та дводольні бур’яни
Оброблювані культури Соняшник, кукурудза, соя, нут, картопля, горох
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Гербіцид грунтовий Оскар Преміум 400 мл, ALFA Smart Agro
Ваша оцінка