Троянда Хендель (Handel) тип Плетисті 1 шт, Garden AB - цвіте махровими квітками 8-10 см в діаметрі майже без аромату, спочатку келихоподібними, а пізніше чашоподібними. Нові квітки кремово-білі з жовтим центром, з червонувато-рожевого смугою по краю кожної квітки. У міру старіння квітки смуга розширюється, і пелюстки іноді стають цілком рожевими, особливо в спеку. На кущі одночасно присутні всі стадії розпуску. Саджанці троянди Хендель (Handel) мають гіллястий кущ, з досить жорсткими пагонами, який досягає 3-4 м. заввишки. Стійкість до хвороб помірна, може захворіти чорною плямистістю або борошнистою росою.
Саджанці троянд Хендель (Handel) не переносять холодних вітрів, тому садити її слід на сонячному місці. При хорошому освітленні після посадки троянда зацвіте вже на наступний рік. Плетиста троянда не вимагає великого простору. Посадку краще здійснювати восени. До початку морозів з’являться перші паростки, які виростуть до зими. Якщо висаджувати троянду навесні, то виросте вона трохи пізніше. При цьому доглядати за нею доведеться ретельніше. Перед посадкою саджанці потрібно замочити у воді на добу. Коріння і пагони обрізати на дві бруньки. Перед тим як садити рослину, потрібно зробити лунку розміром 50×50 см. У неї слід внести добрива: гній, вапно, суперфосфат і деревну золу, а потім полити. Грунт повинен бути волоий і дренований. Добре росте плетиста троянда на суглинних і багатих гумусом грунтах. Корінь потрібно вкрити шаром землі не менше 10 см. При посадці більш однієї рослини, відстань між ними має бути близько одного метра.
Потім після посадки необхідно обрізати надземну частину на 15-20 см. Це робиться для того, щоб троянда добре росла і рясно цвіла. Якщо троянда висаджується для декорування будь-яких об’єктів, то від об’єкта слід садити на відстані 45-50 см. Під рослинами рекомендується мульчувати грунт, використовуючи тирсу, солому або траву. Розмножується плетиста троянда живцями. Використовувати можна як зимові, так і літні живці. Розмноження можна починати з середини червня. Нарізати черенки слід зі здорових рослин після цвітіння. На одному живцю повинно бути не менше чотирьох бруньок. З нижньої частини рослини слід видалити листя.
Як субстрат використовують пісок з землею шаром 1 см. Вирощувати можна в горщику, ящику або іншій ємності. Живець накрити зверху банкою і поставити в притінене місце. Поливати помірно. Добрива використовувати при необхідності.