Кабачок Кавілі F1 салатовий 30 шт, Професійне насіння
Кабачок Кавілі F1 салатовий - кабачок вирощують і любителі на своїх присадибних ділянках, і професіонали на продаж. І це неспроста
Кабачок Кавілі F1 салатовий 30 шт - кабачок вирощують і любителі на своїх присадибних ділянках, і професіонали на продаж. І це неспроста.
Виростити цю культуру може будь–хто, вона дає хороший урожай, а її насіння завжди доступні. Тому кабачок займає одне із значущих місць у раціоні багатьох людей. Бета–каротин, калій, магній, залізо — ось неповний список корисних речовин, які містять плоди цієї рослини. Тому наші співвітчизники успішно вирощують цю культуру.
Кавілі F1 має період вегетації всього 35–40 днів. Перше, що варто відзначити, це здатність формувати плоди без запилення комахами, що дійсно важливо при вирощуванні культури в закритому ґрунті. Цінується кабачок і за те, що може довго плодоносити (більше 2 місяців). Кавілі f1 дає високий урожай: з 1 кв.м. можна зібрати близько 9 кг. Схожість насіння 85–93%, в 1 г 6–7 насінин.
Кущі до 25 см у висоту. Довжина плоду, оптимальна для прибирання, 16–20 см маса близько 300–500 г. Вага перерослих плодів може доходити 1 кг, але їхні смакові якості залишаються такими ж, як і у молодих кабачків. М'якоть однорідна, має приємний смак. Кавілі f1 садять не тільки для застосування в кулінарії, але і для переробки (наприклад, для консервації, квашення). У гібрида хороший товарний вигляд, а плодоношення може тривати до заморозків.
Рекомендації по вирощуванню
Насіння висівають у відкритий ґрунт або ростять через розсаду. Багато світла і полив — це важливі умови для успішного вирощування Кавілі ф1. Так, для того, щоб насіння проросло, необхідна температура 12–14 °С. А для повноцінного розвитку рослин — 20–25 °С. Навіть незначні заморозки згубні для них. Тому посів насіння в горщики рекомендується проводити не раніше другої половини квітня. Розсаду кабачка не пікірують, тому візьміть зручні ємності з діаметром 20 см (наприклад, горщики або стаканчики з торфу) і наповніть їх субстратом з нейтральною кислотністю (можна купити вже готовий в магазині). У кожну ємність помістіть по 2–3 насінини на глибину 3–4 см. Помістіть стаканчики з насінням у тепле, світле місце для проростання і стежте за оптимальним зволоженням. Коли з'являться молоді рослини, ті екземпляри, які слабші, необхідно видалити. Через місяць рослини висаджують в теплицю або відкритий ґрунт. Щоб вони добре прижилися на новому місці, почніть їх загартовувати за 5–7 днів до пересадки (виносьте вдень горщики з паростками на вулицю).
Після пересадки на грядку необхідно подбати про укриття рослин на перший час. Ґрунт кабачок цукіні Кавілі f1 любить рихлий та родючий. Ділянку краще підготувати заздалегідь: перекопайте її восени, а навесні повторіть процедуру ще раз. Що стосується добрив, вносити їх краще з осені, щоб ґрунт або добре наситився. У суглинку внесіть такі добрива (на 1 кв.м.): 3 кг деревної тирси, 3 кг перегною, 25 г суперфосфату, 20 г нітрофоски, 10 г золи. Якщо кабачки будуть рости на глинистому ґрунті, додайте ще 3 кг піску. Не рекомендується вирощувати цей гібрид на кислих ґрунтах. Якщо іншого варіанту немає, внесіть у кислий ґрунт крейда, подрібнену на порошок.
Для посіву насіння відразу в ґрунт уникайте затінених місць і протягів, якщо не хочете, щоб врожайність кабачка була низькою. Тінь може створювати навіть листя кабачка, тому великі і старі краще видаляти. Оскільки покупне насіння гібриду продається вже оброблене, етап замочування і пророщування посівного матеріалу можна пропустити. Час посіву залежить від погоди у вашому регіоні. Головне, щоб ґрунт був добре прогрітий, а температура повітря встановилася близько 18 °С. Як варіант, насіння можна сіяти в 2–3 прийоми, щоб період плодоношення розтягнувся на більший відрізок часу.
Зробіть лунки приблизно за тиждень до посіву. Розміщуйте на 1 кв.м. по 3 рослини. Більш загущені посадки можуть погано позначитися на майбутньому врожаї. На дно лунок наливають добриво, наприклад, аміачну селітру. Насіння заглиблюють на 5 см в ґрунт. Потім лунку добре зволожують, загортають ґрунт і злегка утрамбовують. Зверху укладають шар мульчі (використовуйте для цього тирсу, торф або сіно).
Що стосується догляду за рослинами, він не дуже складний. Для успішного розвитку кабачків досить поливати їх, рихлити і підгортати ґрунт, видаляти бур'ян. У період дозрівання плодів полив необхідно скоротити. Однак не варто і нехтувати поливом: при нестачі вологи плоди опадають або стають грубі за консистенцією. Поливати рослини треба не під корінь, а навколо стебла з розрахунку 8–10 л на кв.м.
На підживлення кабачки Кавілі ф1 відгукуються добре, тому за сезон можна удобрити рослини до 3 разів. Найкраще реагує кабачок на внесення органіки.
Збирають кабачки в міру того, як вони встигають. Після цього зберігати плоди можна до 2 тижнів. Найкращим варіантом буде приготувати з них щось смачне, замаринувати або закатати в банки. Як бачите, дотримуючись простих рекомендацій, виростити смачний кабачок Кавілі f1 не дуже складно.
Виробник | Nunhems Zaden, Нідерланди |
---|---|
Колір | Світло-зелений |
Розмір плоду | 16-22 см |
Вага плоду | 300-500 г |
Термін вегетації | 35-40 днів |
Термін дозрівання | Ультраранній |
Форма | Циліндрична |
Фасовка | 30 шт |