Мінеральне добриво Plantafol (Плантафол) 0.25.50 Зав`язь 250 г, Valagro

169,00 грн
Наявність: В наявності
SKU:
4650

Мінеральне добриво Valagro Плантафол 0.25.50 Зав`язь - мінеральне добриво з мікроелементами у формі хелатів. Вноситься на фазі зав'язі більшості культурних рослин: овочів, квітів закритого і відкритого ґрунтів, винограду, кімнатних рослин, розсади. Не містить азоту.

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

  • - оплата при отриманні товару
  • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Мінеральне добриво Valagro Плантафол 0.25.50 Зав`язь 250 г - мінеральне добриво з мікроелементами у формі хелатів. Вноситься на фазі зав'язі більшості культурних рослин: овочів, квітів закритого і відкритого ґрунтів, винограду, кімнатних рослин, розсади. Не містить азоту.

Plantafol 0-25-50  – мінеральне добриво з мікроелементами в період зав'язі технічних культур та плодоовочевої продукції (до настання фази цвітіння або на початку активного набору плодами маси і об'єму). Високий вміст калію зміцнює лист та пагони, стимулює ріст, підвищує вміст цукру в буряках та – олії в ріпаку та соняшнику, впливає на плодоношення, якісні показники продукції. Загалом, покращує активність кореневої системи, виступає потужним джерелом елементів, життєво важливих для будь-яких сільськогосподарських культур. Якості прилипача покращують ефективність поглинання елементів живлення кореневою системою. Препарат не створює соляної кірки на поверхні листя, не «конфліктує» з іншими препаратами, абсолютно нешкідливий для людини та навколишнього середовища.

За рахунок низької електропровідності, Plantafol 0-25-50 ідеально підходить для листового підживлення. У даній конфігурації відсутній азот і хлор. В комплекс входить: Фосфор (P2O5) – 25%; Калій (K2O) – 50% (допомагає зменшити випаровування вологи та зміцнює лист); Мікроелементи в хелатній формі (EDTA): мідь, цинк, марганець, залізо, бор. Кислотність, рН (1% розчин) – 7,5.

 

Рекомендації по застосуванню

Добриво Plantafol 0-25-50 використовується для листового підживлення на всі сільськогосподарські культури: 25 грам на 10 літрів води (на 2 сотки) або 5 грам (1 чайна ложка) на 2 літри води. Обробку потрібно проводити 1 раз в 7-10 днів.

Сумісність з іншими препаратами. Комплекс Плантафол 0-25-50 можна використовувати разом з Мегафол, Максікроп, пестицидами та інсектицидами. Допустиме комбінування з препаратом Брексіл Са і кальцієвою селітрою.

Характеристики
Виробник Valagro, Італія
Тип добрива Мінеральне
Призначення добрива універсальне, для квітів, для декоративних рослин, для картоплі і корнеплодів, для овочів, для ягід і фруктів
Склад. % Фосфор (P2O5) – 25%; Калій (K2O) – 50% (допомагає зменшити випаровування вологи та зміцнює лист); Мікроелементи в хелатній формі (EDTA): мідь, цинк, марганець, залізо, бор. Кислотність, рН (1% розчин) – 7,5.
Загальні норми внесення - листове підживлення 25 грам на 10 літрів води (на 2 сотки) або 5 грам (1 чайна ложка) на 2 літри води
Фасовка 250 г
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Мінеральне добриво Plantafol (Плантафол) 0.25.50 Зав`язь 250 г, Valagro
Ваша оцінка

Також купують