Фунгіцид Фундазол 200 г, Сімейний Сад

194,00 грн
Наявність: В наявності
SKU:
9000

Фунгіцид Фундазол - Системний фунгіцид для захисту від хвороб овочевих, плодових, ягідних культур, квітів та винограду.

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

  • - оплата при отриманні товару
  • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Фунгіцид Фундазол 200 г - системний фунгіцид для захисту від широкого спектру хвороб овочевих, зерняткових та ягідних культур, винограду, квітів (троянди) та цибулинних, газонних трав. Діюча речовина Фундазолу беноміл 500 г/кг ефективно гальмує розмноження клітин патогенних організмів. При профілактичних обробках препарат надійно захищає культурні рослини, а також лікує їх на стадії, коли зараження культури набуло розвитку як ззовні, так і уже всередині.

Фунгіцид Фундазол поглинається листям і кореневою системою рослини, а потім по судинах розноситися апікально (до верхівок). При чому частина препарату поглинається і розприділяється в рослині, а частина залишається на поверхні листя. Це дозволяє зупинити утворення ростових трубочок, а також формування аппрессоріїв. При гідролізі беномілу в клітинах рослини виділяється газ бутолізоціанат. Він проникає в міцелій патогенна, і припиняє клітинне дихання. Даний додатковий ефект ефективно припиняє розвиток патогенних бактерій і грибів, що вже проникли в середину культури.

Фунгіцид починає працювати вже в перші 3-5 годин після обробки рослин. Діюча речовина лікує рослини, пригнічуючи патогенні мікроорганізми, навіть за умови, коли первинні симптоми зараження культури вже явні і активно розвиваються на поверхні рослин. Препарат діє при температурі вже від +5°С. Але, найбільша ефективність спостерігається при температурних режимах вище +10°С.

 

Рекомендації по застосуванню

Період застосування: квіти, ягоди, плодові, виноград – до цвітіння та після збору врожаю; овочі – за перших проявів хвороби; газони – ранньої весни та восени. Спекрт дії:

  1. Овочеві (томати, перець, капуста, огірки), баштанні культури, цибуля, часник - борошниста роса, плямистості листя, кила, вертицильоз і трахеомікоз, кореневі гнилі, спричинені грибами родів Fusarium, Pythium, Rhizoctonia.
  2. Зерняткові (яблуня, груша) - борошниста роса, парша.
  3. Ягідні культури (смородина, аґрус, малина, ожина, полуниця, суниця, інші) - борошниста роса, сіра гниль ягід, пурпурова плямистість (дідімелла).
  4. Виноград - оїдіум, сіра гниль ягід.
  5. Квіти (троянди) та цибулинні - борошниста роса, плямистості листя, кореневі гнилі.
  6. Газонні трави - снігова пліснява, борошниста роса, фузаріоз.

Норми витрати при обприскуванні: овочі – 10 г на 10 л води на 2 сотки за перших проявів хвороби; плодові – 20 г на 5 л води (2 л води на молоде дерево); ягоди та виноград – 10 г на 5 л води до цвітіння та після збору ягід; квіти та газони – 10 г на 5 л води на 1 сотку.

Норми витрати при замочуванні від кореневих гнилей: цибуля-сіянка та цибулини квітів – 10 г на 2 л води, замочити на 3 години, часничини – 10 г на 0,5 л води, замочити на добу.

Норми витрати при поливі під корінь від кили капусти, фузаріозного в’янення (трахеомікозу) та вілту (інфекційного в’янення рослин, вертицильозу) – 20 г на 5 л води на 1 сотку.

Період очікування: овочі – 10 днів, плодові, ягоди та виноград – 20 днів

Кількість обробок – 2

Захисна дія – 3 тижні

Характеристики
Виробник Сімейний Сад, Україна
Діючі речовини беноміл 500 г/кг
Вид дії Системний
Класифікація ВООЗ III клас (помірно токсичний)
Препаративна форма змочуваний порошок (ЗП)
Упаковка 200 г пляшка
Норми витрати овочі – 10 г на 10 л води на 2 сотки за перших проявів хвороби; плодові – 20 г на 5 л води (2 л води на молоде дерево); ягоди та виноград – 10 г на 5 л води до цвітіння та після збору ягід; квіти та газони – 10 г на 5 л води на 1 сотку
Кількість обробок 2
Період захисної дії до 3 тижнів
Період застосування квіти, ягоди, плодові, виноград – до цвітіння та після збору врожаю; овочі – за перших проявів хвороби; газони – ранньої весни та восени
Період очікування овочі – 10 днів, плодові, ягоди та виноград – 20 днів
Шкідливий об'єкт Борошниста роса, плямистості листя, парша, сіра гниль ягід, пурпурова плямистість (дідімелла), оїдіум, кила, вертицильоз і трахеомікоз, кореневі гнилі, спричинені грибами родів Fusarium, Pythium, Rhizoctonia
Оброблювані культури Овочеві, зерняткові та ягідні культури, виноград, квіти (троянди) та цибулинні, газонні трави
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Фунгіцид Фундазол 200 г, Сімейний Сад
Ваша оцінка

Також купують