http://gradka.com.ua/ - гарантує якість товару. Ми працюємо лише з перевіреними товарами та постачальниками. Якщо ви не знайшли, те що Вас цікавить то наші менеджери завжди готові надати необхідну інформацію по товару зі складу. Якщо товар відсутній, то ми професійно підберемо аналог або альтернативу, який дасть не гірший, а й кращий результат. 

 

Гарантійні зобов'язання

На інструмент, обприскувачі діє гарантія від виробника (тармін гарантії вказаний в описі товару та на упаковці/гарантійному талоні). 

Якщо ви отримали некомплект чи не той товар що замовляли - ми зобовязуємось доукомплектувати або замінити товар на необхідний. При виявленні необхідно звернутись відразу до нас.

Ми не можемо нести відповідальність за транспортуванні поштовими службами, тому перевіряйте цілісність товару при отриманні.

 

Повернення товарів

Керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991 р. №1023-XII, ми готові повернути ваші гроші в разі:

- після повернення товару (за рахунок споживача), якщо товар не підійшов вам за кольором, розміром, фактурою і ін., при умові що від дати його придбання не пройшло 14 днів та товар не був у використанні (для насіння, ЗЗР і добрив має бути непошкоджена упаковка).

- якщо ви виявили заводський дефект товару, ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо вам гроші.

 

При винекненні запитань звертатись за телефоном: 066 029 36 73 Валерій