Фунгіцид Магнікур Стар 5 мл, Protect Garden (Bayer)

42,00 грн
Наявність: В наявності
SKU:
3664715029496

Фунгіцид Магнікур Стар  – комбінований мезостемно-системний фунгіцид з подвійною діючою речовиною та широким спектром активності для захисту яблунь від парші, борошнистої роси та плодової гнилі, а також троянд від борошнистої роси та іржі

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

  • - оплата при отриманні товару
  • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Фунгіцид Магнікур Стар 5 мл з діючою речовиною піріметаніл 400 г/л, трифлоксістробін 120 г/л та широким спектром активності для захисту яблунь від парші, борошнистої роси та плодової гнилі, а також троянд від борошнистої роси та іржі. Препарат використовується для лікування і профілактики захворювань, показав себе як чудовий міжсистемний препарат з широкими можливостями. Стара назва препарату Флінт Стар.

Основними перевагами фунгіциду є профілактична, лікувальна та антиспорулянтна дія, що незалежить від температурних умов та наявність стійкості до змивання (2 години після обробки). Магнікур Стар поєднує дві діючі речовини з різними механізмами дії, що запобігає резистентності.

Активно лікує і запобігає захворюванням парша яблуні, борошниста роса яблуні, плодова гниль, борошниста роса троянди, іржа троянди.

 

Рекомендації щодо застосування Магнікур Стар: 

Яблуня: парша, борошниста роса, плодова гниль — 5 мл на 10 л води (з витратою робочої рідини на 6- 8 дерев віком до 5 років або на 3-4 дерева віком понад 5 років). Рекомендується 3 обробки по вегетації при появі перших ознак хвороби.

Троянда: борошниста роса, іржа — 5 мл/10л/сотка. Рекомендується 3 обробки по вегетації на початку бутонізації (перед цвітінням). Інтервал між обробками – 10-14 днів, в залежності від прояву хвороби.

Строки очікування для збирання врожаю яблук — 20 днів. Після обприскування проведення ручних робіт дозволяється через 3 дні, механізованих – через 7 днів.

Характеристики
Виробник Protect Garden (Bayer), Франція
Діючі речовини трифлоксистробін, 120 г/л + піриметаніл, 400 г/л
Вид дії Системний
Класифікація ВООЗ III клас (помірно токсичний)
Препаративна форма концентрат суспензії (КС)
Упаковка 5 мл пакет
Норми витрати 5 мл на 10 л води, Яблуня (з витратою робочої рідини на 6- 8 дерев віком до 5 років або на 3-4 дерева віком понад 5 років), Троянада (5 мл на 10 л води на 1 сотку)
Кількість обробок 2-3
Період застосування Обприскування в період вегетації
Період очікування Строки очікування для збирання врожаю яблук — 20 днів. Після обприскування проведення ручних робіт дозволяється через 3 дні, механізованих – через 7 днів.
Шкідливий об'єкт Парша яблуні, борошниста роса яблуні, плодова гниль, борошниста роса троянди, іржа троянди
Оброблювані культури Яблуня, троянда
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Фунгіцид Магнікур Стар 5 мл, Protect Garden (Bayer)
Ваша оцінка

Також купують