Супер Добриво для лохини, чорниці, та інших рослин кислих грунтів 1 кг, Сімейний Сад

154,00 грн
Наявність: В наявності
SKU:
2736

Супер Добриво для лохини, чорниці, та інших рослин кислих грунтів призначене для активного утворення зав’язі, швидкого дозрівання та чудової сахаристісті ягід.

 

 

Самовивіз із наших магазинів — безкоштовно.

Доставка в межах України — за розцінками перевізників

Оплата:

  • - оплата при отриманні товару
  • - online оплата в LiqPay карткою Visa, Mastercard

Мінімального замовлення немає!

 

Супер Добриво для лохини, чорниці, та інших рослин кислих грунтів 1 кг призначене для активного утворення зав’язі, швидкого дозрівання та чудової сахаристісті ягід. Виробник Nova Minerals ТОВ КТ.

В основі гранульованого Супер Добрива лежить принцип точного рецептурного розміщення корисних для культур макро- та мікроелементів під шаром захисної оболонки органо-гранули. Кожна гранула містить повний та збалансований комплекс елементів для потреб кожної рослини. За рахунок цього коефіцієнт використання поживних елементів, що містяться в ОГ, в 1,5 рази вище в порівнянні з мінеральними добривами, де засвоюється максимум 25-30% поживних речовин, а відсоток засвоєння рослинами елементів ОГ становить 80-90%.

Захисна оболонка органо-гранули повільно розкладається в грунті і гарантує пролонгованість живлення культур та доступність речовин в залежності від потреби рослин у певний період розвитку. Органо-гранула працює ранньою весною, коли рослинам необхідна стимуляція зростання, влітку – в період активної вегетації і восени, зміцнюючи рослини на зиму завдяки пролонгованості дії.

Компонентний склад: азот (N) – 9%, фосфор (P) – 10%, калій (K) – 24%, магній (MgO) – 2%, сірка (SO3) – 6%, бор (B) – 0,05%, мідь – 0,03%, марганець (Mn) – 0,25%, цинк – 0,04%, молібден – 0,002%, залізо – 0,08%.

 

Рекомендації по застосуванню

Дли вирозування рослин Супер Добриво для лохини, чорниці, та інших рослин кислих грунтів застосовують 3 рази в сезон в кількості близько 20-30 г на кущ (залежно від віку і росту рослин). Перше внесення – ранньою весною (березень-квітень). Друге і третє виконайте через 4 тижні. Останнє рекомендується проводити до кінця червня – використовуючи половину норми.

Для підготовки грунту для посадки Супер Добриво застосовують з розрахунку 10 г добрива додати до 10-ти л субстрату; після ретельного перемішування і посадки, рясно полити водою.

Для підкислення субстрату для рослин кислих грунтів Супер Добриво використовувати в тих же пропорціях, що і при підготовці субстрату для нових посадок. Рівномірно розподіліть добриво навколо рослин, прикрийте верхнім шаром грунту, а потім рясно поливайте водою.

Характеристики
Виробник Сімейний Сад, Україна
Тип добрива Органо-мінеральне
Призначення добрива для ягід і фруктів
Склад. % азот (N) – 9%, фосфор (P) – 10%, калій (K) – 24%, магній (MgO) – 2%, сірка (SO3) – 6%, бор (B) – 0,05%, мідь – 0,03%, марганець (Mn) – 0,25%, цинк – 0,04%, молібден – 0,002%, залізо – 0,08%.
Загальні норми внесення - листове підживлення 30 г на рослину
Загальні норми внесення - кореневе підживлення 20 г на рослину
Фасовка 1 кг
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Супер Добриво для лохини, чорниці, та інших рослин кислих грунтів 1 кг, Сімейний Сад
Ваша оцінка